LEIF KANDER. "Vid näckrosorna", olja på duk, signerad och daterad -96.

304584. LEIF KANDER. "Vid näckrosorna", olja på duk, signerad och daterad -96.

54 x 72,5 cm.

Obetydligt slitage.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 72,5 cm.

Obetydligt slitage.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 1 361