FIGURIN, Bisonoxe, Gabriel, 1950-tal.

304579. FIGURIN, Bisonoxe, Gabriel, 1950-tal.

Etikettetmärkt.
Längd 20cm.
Höjd 14cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettetmärkt.
Längd 20cm.
Höjd 14cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 2 994