KAKBURKAR, 5 st, bl a Mazetti och Motala.

304550. KAKBURKAR, 5 st, bl a Mazetti och Motala.

Plåtburk, Drick Solo-Kaffe, diamter 22 cm
Träburk med pappersskydd, Patris Biscuits and Wafers Manufacturer A/B, Mayfair Vanilla Biscuites, Helasinborg Sweden, etiekttmärkt Christianstads Köpmanna-Bolag, Kristianstad, höjd 27 cm
Trälåda, Mazetti konfektyrer, längd 27 cm
Plåtburk, Mazetti, diameter 23 cm
Plåtburk, Motala, diameter 22 cm.

Bruksskick
Slitage och skador på omslag och etiketter
Plåtburk mazetti samt plåtburk Motala saknar glas i locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick

Antal besök: 1 996