PARTI FIGURINER, 3 delar, LLadro och Nao, Spanien.

304541. PARTI FIGURINER, 3 delar, LLadro och Nao, Spanien.

Flicka med korg, höjd 21 cm, LLadro Daisa
Spotsk flicka i nattlinne, höjd 20 cm, LLadro
Flicka med hundvalp, höjd 25 cm, Nao
Stämplade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade.

Bruksskick.

Antal besök: 1 753