Flicka med korg, höjd 21 cm, LLadro Daisa
Spotsk flicka i nattlinne, höjd 20 cm, LLadro
Flicka med hundvalp, höjd 25 cm, Nao
Stämplade.
Bruksskick.
Stämplade.
Bruksskick.