BORD, gustaviansk stil med kolmårdsmarmor, proveniens Kompositör Lars Erik Larsson.

304535. BORD, gustaviansk stil med kolmårdsmarmor, proveniens Kompositör Lars Erik Larsson.

Bord Gustaviansk stil, 1900-tal
Skiva av kolmårdsmarmor, proveniens kompositör Lars Erik Larsson, 1908-1986
Diameter 80 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 80 cm
Höjd 76 cm.

Antal besök: 2 880