PARTI FIGURINER i porslin, 8 delar, bl a WA, Västtyskland.

304533. PARTI FIGURINER i porslin, 8 delar, bl a WA, Västtyskland.

"Den lille havefrue", höjd 23 cm, WA, GDR
Kvinna matar höns, höjd 22 cm, stämplad
Naken kvinna med barn, höjd 18 cm
Rokoko-par, längd 22 cm
2 Man med såg, höjd 22 cm, GDR
Byst av hjortdjur, för upphängning, höjd 24 cm, stämplad WC Made in germany 12.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rokoko-par, längd 22 cm

Bruksskick.

Antal besök: 2 349