"Den lille havefrue", höjd 23 cm, WA, GDR
Kvinna matar höns, höjd 22 cm, stämplad
Naken kvinna med barn, höjd 18 cm
Rokoko-par, längd 22 cm
2 Man med såg, höjd 22 cm, GDR
Byst av hjortdjur, för upphängning, höjd 24 cm, stämplad WC Made in germany 12.
Bruksskick.
Rokoko-par, längd 22 cm
Bruksskick.