304516. FICKUR, 3 st, bland annat Pavel Bure Ryssland.
Ett fickur, mönstrad urtavla, omärkt, boett av silver, schweisiska kontollstämplar.
2 st fickur, urtavla samt boett märkta Paul Buhre, urverk omärkt.
Ytterdiameter ca 5-6 cm.
Slitage, skador, retuscher. Möjligen senare urtavla på ett fickur.
Ytterdiameter ca 5-6 cm.