FICKUR, 3 st, bland annat Pavel Bure Ryssland.

304516. FICKUR, 3 st, bland annat Pavel Bure Ryssland.

Ett fickur, mönstrad urtavla, omärkt, boett av silver, schweisiska kontollstämplar.
2 st fickur, urtavla samt boett märkta Paul Buhre, urverk omärkt.
Ytterdiameter ca 5-6 cm.

Slitage, skador, retuscher. Möjligen senare urtavla på ett fickur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterdiameter ca 5-6 cm.

Antal besök: 3 213