LAMPETTER i mässing, ett par, "Kungalampetten", Karl-Erik Torssell.

304478. LAMPETTER i mässing, ett par, "Kungalampetten", Karl-Erik Torssell.

Hamrad mässing.
Höjd 21 cm.
Längd 20 cm.
Märkta Torssell, A10, Sweden samt Torssell, Sweden1985.

Bruksskick.
Repor.
Anluppen.
Olika märkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamrad mässing.
Höjd 21 cm.
Längd 20 cm.

Bruksskick.
Repor.
Anluppen.
Olika märkning.

Antal besök: 15 778