LEKSAK "Clown 882" Schuco Turn, samt TÄNDARE Sarome "Cruiser" 1900-talets mitt.

304454. LEKSAK "Clown 882" Schuco Turn, samt TÄNDARE Sarome "Cruiser" 1900-talets mitt.

Leksak, "Clown 882" Schuco Turn. Tyskland. Höjd 9 cm. Låda 8,5x5,5 cm. Medföljer bruksanvisning.
Tändare i form av båt. Sarome "Cruiser". Märkt: Sarome "Cruiser" Atomaticsuperlighter S.G.W.MFG Co&LTD. Japan.
Längd 8 cm. Höjd 3 cm.

Tändare i bruksskick, enligt uppgift fungerande.
Schoco Clown, blekt. Nyckel saknas. Metalldel saknas. Låda defekt. Troligen saknas textilhänder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 8 cm. Höjd 3 cm.

Antal besök: 1 106