OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Marin målning, "Cutty Sark" otydligt signerad.

304452. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Marin målning, "Cutty Sark" otydligt signerad.

45x65 cm.
Troligen signerad H.Lindström.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x65 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 411