BOKHYLLA MED SKRIVBORD OCH FÅTÖLJ, Massiv ek, Neo Renaissance 1920-talet.

304443. BOKHYLLA MED SKRIVBORD OCH FÅTÖLJ, Massiv ek, Neo Renaissance 1920-talet.

Lägsta pris 2.000 EUR
BOKHYLLA MED SKRIVBORD OCH FÅTÖLJ, Massiv ek, Neo Renaissance 1920-talet
Mycket massiv och kraftigt byggd

skräddarsydda
Ursprungligt pris: 16000 euro

Mätningar:
Skåp: ca. 360 cm lång, ca 170 cm hög och ca 75 cm bred
Skrivbord ca 270 cm långt, ca 70 cm högt, ca 80 cm brett
Stol ca. 120 cm hög, 70 cm lång, 70 cm bred.

Bra tillstånd av bevarande. Delvis repor på möblernas ytor. Lättare tecken på användning.
Lite färg på bordsskivan. (Kan tas bort).

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lägsta pris 2.000 EUR

skräddarsydda
Ursprungligt pris: 16000 euro

Mätningar:

Nyckel/nycklar finns.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 351