KJELL LEANDER ENGSTRÖM. "Forsa, Björkliden (Kåppasjokk)", olja på duk, signerad och daterad 1973.

304439. KJELL LEANDER ENGSTRÖM. "Forsa, Björkliden (Kåppasjokk)", olja på duk, signerad och daterad 1973.

57,5 x 71,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

57,5 x 71,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 443