Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Teckningar
ERIK SIGFRID PERSSON. Akvarell, arbetande män, signerad ES Persson samt daterad 88.
304423. ERIK SIGFRID PERSSON. Akvarell, arbetande män, signerad ES Persson samt daterad 88.
22x25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22x25 cm.
Garpenhus Auktioner
1 443