VASER, 3 st , bla Iittala och Nuutajärv Notsjö.

30440. VASER, 3 st , bla Iittala och Nuutajärv Notsjö.

En vas signerad Kaj Franck samt en Erkki Vesanto. en vas med otydlig signatur.
Höjd 19,5-21 cm.

Slitage och en vas med fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5-21 cm.

Antal besök: 1 137