GOLVUR, vitmålat med förgyllningar, gustaviansk stil.

304363. GOLVUR, vitmålat med förgyllningar, gustaviansk stil.

Urverk märkt Lars Högberg, Malmö, höjd 210 cm.

Åldersslitage samt missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 519