GOLVUR, träfodral, 1700-1800-tal.

304335. GOLVUR, träfodral, 1700-1800-tal.

Höjd 193 cm.
Ett lodsnöre maximalt uppdraget.
2 lod, pendel och uppdragare medföljer.

Hårt bruksslitage.
Fodral med senare målning.
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 193 cm.

Hårt bruksslitage.
Fodral med senare målning.
Ej genomgånget.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 526