GOLVUR, rokoko, 1700-tal.

30433. GOLVUR, rokoko, 1700-tal.

Svartmålat och skuren dekor. Nyckel och lod finns. Höjd ca 222 cm.

Slitage och skador. Pendel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 382