SOFFA, vitmålad med förgyllningar, gustaviansk stil, 1700/1800-tal.

304315. SOFFA, vitmålad med förgyllningar, gustaviansk stil, 1700/1800-tal.

Längd 194 cm.

Smärre ålersslitage samt renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 194 cm.

Antal besök: 893