SKRIVBORD, vitmålat med förgyllningar, gustaviansk stil, 1900-tal.

304298. SKRIVBORD, vitmålat med förgyllningar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Senare bemålning, längd 126, bredd 48, höjd 77 cm.

Smärre färgslitage samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 741