FASKINKNIVAR, 2 st, A & E Holler, Solingen samt Svengren, Eskilstuna, 1800-talets andra hälft.

304271. FASKINKNIVAR, 2 st, A & E Holler, Solingen samt Svengren, Eskilstuna, 1800-talets andra hälft.

Längd 58 cm.

Åldersslitage, märken, rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm.

Antal besök: 1 509