Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KARL LUNDBORG. Bondgårdar, olja på duk, signerad K Lundborg.
304247. KARL LUNDBORG. Bondgårdar, olja på duk, signerad K Lundborg.
50x63 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x63 cm.
Garpenhus Auktioner
1 605