304246. RING i 18K gulguld besatt med pärla samt 12 rubiner?, vikt 3,5 gram.
Ring i 18K gulguld besatt med pärla samt 12 st rosa/cerica stenar, rubiner? runt om i kvadrat, 10x10 mm.
Storlek 17,25/54.
Ostämplad.
Vikt 3,5 gram.
Bruksskick.
Ostämplad.
Pärla med märken.