9 st kaffekoppar.
11 st fat.
1 st gräddsnipa.
1 st sockerskål med lock.
1 st kaffekanna med lock.
Medföljer ej komplett servis Bavaria Import.
10 st kaffekoppar samt 2 st fat.
Medföljer 4 st dukar 1970-tal.
Bruksslitage.
9 st kaffekoppar.
11 st fat.
1 st gräddsnipa.
1 st sockerskål med lock.
1 st kaffekanna med lock.
Bruksslitage.