SKOLPLANSCHER, 2 st, skelett, bl, a "Häst".

304130. SKOLPLANSCHER, 2 st, skelett, bl, a "Häst".

"Häst" Nils Svanström & Gilbert Rylander Aktiebolag för Skolmateriell, Stockholm. 104x79 cm.
"Pl 14" Frans Svanström, 61x76 cm.

Slitage.
Skador.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Skador.
Fläckar.

Antal besök: 1 817