"Häst" Nils Svanström & Gilbert Rylander Aktiebolag för Skolmateriell, Stockholm. 104x79 cm.
"Pl 14" Frans Svanström, 61x76 cm.
Slitage.
Skador.
Fläckar.
Slitage.
Skador.
Fläckar.