PETER NILSSON. Kalkstenslada, akvarell, signerad.

304126. PETER NILSSON. Kalkstenslada, akvarell, signerad.

17,5 x 12,5.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 x 12,5.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 316