Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
THORALF SÖRUM. Vinterlandskap med gård (Norge). Olja på pannå. Signerad Th Sörum.
30409. THORALF SÖRUM. Vinterlandskap med gård (Norge). Olja på pannå. Signerad Th Sörum.
55 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Garpenhus Auktioner
3 372