MATBORD, okänd dansk designer, 1960-tal.

304027. MATBORD, okänd dansk designer, 1960-tal.

Fanérat trä. Höjd 73 cm. 83x83 cm. Medföljer 4 iläggsskivor längd 42 cm/st Total längd 250 cm.

Bordsskiva och iläggsskivor med ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 453