DAMCYKEL, Crescent, 1980-tal.

DAMCYKEL, Crescent, 1980-tal.
30398. DAMCYKEL, Crescent, 1980-tal.

Grå lackerad, 10 vxl, nyckel medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 890