SKRIVBORD samt STOL, björk, 1900-talets första hälft.

303978. SKRIVBORD samt STOL, björk, 1900-talets första hälft.

Längd 136, bredd 76, höjd 78 cm.

Slitage, märken, repor, stötmärken. Stol med lagat armstöd. delvis solblekt. Dekorskador på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 675