herrring, 333 gult guld, onyx.

3039706. herrring, 333 gult guld, onyx.

Ring av 333 gult guld, set med en rektangulär onyx, ringstorlek: ca. 62, ringhuvudets bredd: 21mm, stämplad, legering testad, vikt: 7.5g.

Åldersanpassade tecken på slitage, repor, tecken på slitage synliga, en liten flagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 660