KRÄFTTALLRIKAR, 5 st, Göteborgs Porslinsfabrik samt KRÄFTSKÅL, Rörstrand. Flintgods.

303958. KRÄFTTALLRIKAR, 5 st, Göteborgs Porslinsfabrik samt KRÄFTSKÅL, Rörstrand. Flintgods.

Diameter 25,5 och 20,5 cm.

Dekorslitage, en tallrik med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25,5 och 20,5 cm.

Antal besök: 3 167