GÖTE REX. Olja på pannå.

GÖTE REX. Olja på pannå.
303934. GÖTE REX. Olja på pannå.

Dansande personer, Signerad. 36x43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 400