STAFFLI + STEGE, mm.

303821. STAFFLI + STEGE, mm.

Stege, trä, hopfällbar, höjd utfälld 131 cm.
Staffli, trä, ca höjd 200 cm.
Staffli, trä/metall, höj- o sänkbart, ca höjd 90 cm.
Tavla, batik, sign CH -67. Mapp med akvarellpapper.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
303821. STAFFLI + STEGE, mm.

Staffli, trä, ca höjd 200 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 964