Stege, trä, hopfällbar, höjd utfälld 131 cm.
Staffli, trä, ca höjd 200 cm.
Staffli, trä/metall, höj- o sänkbart, ca höjd 90 cm.
Tavla, batik, sign CH -67. Mapp med akvarellpapper.
Slitage.
Staffli, trä, ca höjd 200 cm.
Slitage.