BOKHYLLA, Idegran, 1900-tal.

BOKHYLLA, Idegran, 1900-tal.
303804. BOKHYLLA, Idegran, 1900-tal.

Längd 80 cm.
Bredd 34 cm.
Höjd 82 cm.
2 st hyllplan medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 80 cm.
Bredd 34 cm.
Höjd 82 cm.
2 st hyllplan medföljer.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 982