KÖKSSOFFA, trä, 1900-tal.

KÖKSSOFFA, trä, 1900-tal.
303797. KÖKSSOFFA, trä, 1900-tal.

Underdel monterbar.
Längd 205,5 cm.
Rygghöjd ca 123 cm.
Sitthöjd ca 47 cm.

Bruksslitage, sprickor, slagmärken, skador, färgsläpp, fläckar, saknar sittskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underdel monterbar.
Längd 205,5 cm.
Rygghöjd ca 123 cm.
Sitthöjd ca 47 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 157