303787. SKÅLAR samt Vaser, 5 st, Kosta samt Orrefors, 1900-tal.
Vas, glas, gravyr med rosor, signerad: Kosta KK 399 x.
Vas, glas, etsad fågeldekor.
Skål, kristall, signerad: Orrefors OA 4335-321.
Skål, kristall, etikettmärkt Orrefors.
Skål, glas, signerad: Orrefors 1304492-121.
Bruksslitage, förekommer små repor, någon nagg.