MATSERVIS, 59 delar, "Bankett", Rörstrand.

303749. MATSERVIS, 59 delar, "Bankett", Rörstrand.

12 förrättstallrikar
11 mattallrikar
14 djupa tallrikar
13 assietter
8 uppläggningsfat och skålar, längd 22-36 cm, samt såsskål.

Enstaka del med slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 förrättstallrikar
11 mattallrikar
14 djupa tallrikar
13 assietter

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 11 927