Brevpress, Diam: 9,5, Höjd: 7 cm
Figurin, fågel, Höjd: 7 cm
Vas, Bertil Vallien, Boda, signerad, Höjd: 5 cm
Vas, Höjd: 12 cm
Vas samt brevpress, möjligen Pukebergs glasbruk.
Mindre slitage, brevpress med små repor.
Figurin, fågel, Höjd: 7 cm
Vas, Höjd: 12 cm