BOKHYLLA i teak, 1960-tal.

303708. BOKHYLLA i teak, 1960-tal.

Bokhylla bestående av flyttbar överhylla samt hurts med 4 lådor
Höjd hylla 112 cm
Höjd hurts, 72 cm
Totalhöjd 1894 cm
Bredd 60 cm
Djup hurts, 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd hylla 112 cm
Höjd hurts, 72 cm
Totalhöjd 1894 cm
Bredd 60 cm
Djup hurts, 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 533