SERVISDELAR, 14 delar, "Grön Anna" Rörstrand, 1900-tal.

303686. SERVISDELAR, 14 delar, "Grön Anna" Rörstrand, 1900-tal.

Terrin, märkt: Anna original, 1900-talets början
Kaffekanna, 1900-talets mitt
12 Assietter, 1900-talets mitt.

Mindre slitage, en assiett med ett nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, 1900-talets mitt

Antal besök: 888