KÖKSSOFFA, vit, gustaviansk stil, 1900-tal.

303650. KÖKSSOFFA, vit, gustaviansk stil, 1900-tal.

Genombruten ryggbricka
Möbelspikad klädsel
Stoppad lös sittdyna med vävt ylletyg
Höjd 66 cm
Längd 137 cm
Sittdjup 63 cm.

Bruksslitage
Repor
Hål i dynan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten ryggbricka
Möbelspikad klädsel
Höjd 66 cm
Längd 137 cm
Sittdjup 63 cm.

Bruksslitage
Repor
Hål i dynan.

Antal besök: 5 538