SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.

SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.
303629. SOFFGRUPP, 3 delar, 1950-tal.

Soffa, längd 147 cm
Sitthöjd 42 cm
Fåtöljer 1 par.

Slitage, skador tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd 147 cm
Sitthöjd 42 cm
Fåtöljer 1 par.

Slitage, skador tyg.

Antal besök: 1 767