MATSALSSKÅP, 18/1900-tal.

MATSALSSKÅP, 18/1900-tal.
303611. MATSALSSKÅP, 18/1900-tal.

Med 2 st lådor, 2 st dörrar samt 3 st hyllplan.
Löstagbart krön med spegel.
Längd 109,5 cm.
Bredd 52,5 cm.
Höjd 111,5 cm.
Totalhöjd 191,5 cm.

Bruksslitage, skador, fläckar, slagmärken, spegel smärre anlupet.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbart krön med spegel.
Längd 109,5 cm.
Bredd 52,5 cm.
Höjd 111,5 cm.
Totalhöjd 191,5 cm.

Nycklar saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 895