303611. MATSALSSKÅP, 18/1900-tal.
Med 2 st lådor, 2 st dörrar samt 3 st hyllplan.
Löstagbart krön med spegel.
Längd 109,5 cm.
Bredd 52,5 cm.
Höjd 111,5 cm.
Totalhöjd 191,5 cm.
Bruksslitage, skador, fläckar, slagmärken, spegel smärre anlupet.
Nycklar saknas.