LJUSSTAKAR, 10 st, mässing, Bl a Grillby Metall, No 103 A.

303576. LJUSSTAKAR, 10 st, mässing, Bl a Grillby Metall, No 103 A.

Blandade modeller och tillverkare. Höjd 9-26 cm.

Mindre bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bucklor samt slitage.

Antal besök: 2 404