Bruksslitage
Ena Barbien saknar ett finger
Ena Kendockan har skador på händerna
Färgbortfall
Mindre missfärgningar
Skipperhuvudet har en spricka vid halsen
En del av kläderna har revor och trasiga sömmar.
Bruksslitage
Ena Barbien saknar ett finger
Färgbortfall
Mindre missfärgningar