BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

303511. BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Med 2 st lådor.
Längd 66 cm.
Bredd 39 cm.
Höjd 63,5 cm.

Bruksslitage, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 2 st lådor.
Längd 66 cm.
Bredd 39 cm.
Höjd 63,5 cm.

Bruksslitage, fanérskador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 819