TORSTEN JOVINGE. Blandteknik.

TORSTEN JOVINGE. Blandteknik.
303412. TORSTEN JOVINGE. Blandteknik.

Konsthandlare. Signerad. 28x46 cm.

Bruksslitage.

Torsten Jovinge (1898–1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Torsten Jovinge (1898–1936)

Antal besök: 1 582