SÄNG, utdragbar, trä, 1800-tal.

303389. SÄNG, utdragbar, trä, 1800-tal.

Längd hopdragen 118 cm.
Längd utdragen ca 200 cm.
Bredd 101,5 cm.
Totalhöjd 126 cm.

Bruksslitage, slagmärken, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd hopdragen 118 cm.
Längd utdragen ca 200 cm.
Bredd 101,5 cm.
Totalhöjd 126 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 370