FICKUR, gulddoublé, urtavla märkt Hampden Watch Co, urverk märkt Dueber Grand.

303379. FICKUR, gulddoublé, urtavla märkt Hampden Watch Co, urverk märkt Dueber Grand.

Ankargång, urverk diameter ca 35 mm.

Slitage, bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, skador.

Antal besök: 1 988